Toptrans

Toptrans – Zásilky Vám odesíláme prostřednictvím přepravní společnosti Toptrans, o přesném datu doručení Vás vždy předem informujeme. 

Dobírka

Dobírka – zdarma. V případě platby na dobírku platí zákazník za objednané zboží přímo řidiči v hotovosti při převzetí Zásilky 

Platba bankovním převodem

Pokud zvolíte platbu převodem, obdržíte v e-mailu o přijetí Vaší objednávky číslo účtu, na který platbu převedete a variabilní symbol. Zboží bude expedováno, jakmile obdržíme částku na náš účet.
Při výběru platby převodem je nutné, aby částka v Kč za objednané zboží, byla na našem bankovním účtu nejpozději do 7 dní od objednání. Pokud do této doby nebude částka připsána na náš bankovní účet, bude objednávka automaticky stornována.
Poplatek za bankovní převod zdarma.

Platební portál

Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platební brána ComGate
Platba bankovním převodem ComGate

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.

Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové

E-mail: platby-podpora@comgate.cz

Tel: +420 228 224 267